WARCABY 2019

Friday, 22 March 2019 00:00

Po raz kolejny mieliśmy zaszczyt brać udział w XVII Pomorskim Turnieju Warcabowym o Puchar Starosty Kwidzynskiego (22 marca 2019r.). Organizatorem turnieju -jak co roku - jest Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie. W turnieju uczestniczyło 60 zawodników. Głównym Sędzią rozgrywek warcabowych, został Dominik Madej, opiekun grupy Twórców Kultury w DPS Chojnice. Nasza 3 osobowa drużyna w składzie: Jarosław D. Andrzej Ł. oraz Wiesław K., zajęła drużynowo "I MIEJSCE". W  klasyfikacji indywidualnej, w pierwszej dziesiątce nagradzanej przez organizatorów, VIII miejsce zajął Andrzej Łoboda, VII miejsce Wiesław Kaczorowski i III miejsce, nasz mistrz(przypomnienie), Jarosław Delikat. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w grach planszowych. (warcaby, szachy).